1 9ec4ee18-dd13-45c7-abbb-ad41c7b7bc6a
terms
100638
True

1. Ferrari 488 Spider 3.9 V8 670pk 2018

# 100638 - 1
Gebruikssporen/beschadigingen en slijtage rondom door leeftijd/mijl.

Deze Ferrari 488 Spider verkeert in goede staat en is zijn hele leven volledig dealeronderhouden

Het voertuig behoudt zijn originele fabriekslak, fabrieksgarantie kan verlengd worden bij Ferrari.

De laatste servicebeurt is uitgevoerd op 02-04-2025 bij 71.299 kilometer door officieel Ferrari dealer Kroymans Automotive.

Onderhoudshistorie:

VIN: ZFF80AMT3H0225426

  1. 18.588 km – 26-07-2019 – Praag Ferrari

  2. 30.952 km – 29-06-2020 – Praag Ferrari

  3. 42.636 km – 10-05-2021 – Praag Ferrari

  4. 57.585 km – 19-05-2022 – Praag Ferrari

  5. 64.991 km – 17-04-2023 – Praag Ferrari

  6. 70.291 km – 18-04-2024 – Kroymans Ferrari

  7. 71.299 km – 02-04-2025 – Kroymans Ferrari

Opties

  • Carbon interieur

  • Exclusieve rode lederen bekleding

  • Achteruitrijcamera

  • Parkeersensoren

  • Luchtveersysteem

  • Elektrisch verstelbare stoelen

  • Passagierskant tourometer

  • Lichtmetalen velgen

  • En meer

Specificaties

Deze veiling is gesloten

Huidig bod
Biedingen
[estimate]
Uw bod
Sluit:
    Notities:

    Bright Auctions fungeert als tussenpersoon voor de verkoper.

    Dit betreft een openbare veiling. Alle biedingen zijn bindend en brengen een betalingsverplichting met zich mee. Retourneren is niet toegestaan. De sluiting van de veiling vindt plaats bij Bright Auctions, Het Eek, 4004 LM 15 in Tiel, Nederland. Indien u de veiling wilt bijwonen, dient u zich uiterlijk 1 werkdag voor de sluiting aan te melden via auctioneer@brightauctions.com.

    Minimumprijs niet gehaald

    Reserve price met

    Veiling informatie
    Startdatum
    04 dec 2025 10:16 CET
    Einddatum
    16 dec 2025 20:15 CET
    12,5% auction fee (excluding VAT)
    Kijkdag(en) tijd:
    Viewing day
    12 dec 2025 14:00
    to 12 dec 2025 17:00
    Locatie van het kavel
    Organiserende partner
    Automotive Auctions
    Phone: + 31 0485 575 757
    Tijd in minuten
    Begeleidende makelaar
    [starts_at] vanaf
    Gesloten
    Payments
    Payouts
    Account Management
    Tax Settings
    Notifications
    Biedingen
    An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload