1 e18e6666-18eb-4e4a-87f3-2cbd5a0cf677
terms
100468
True

1. Jaguar XK150 3.8 DROP HEAD Coupe 6-in-lijn 220pk 1959 Cabriolet XK-serie XK 150, AM-56-88

# 100468 - 1
Gebruikerssporen/-schades en slijtage rondom naar leeftijd/km-stand.

Jaguar XK150 3.8 DROP HEAD Coupe XK 150. Prachtige "body-off" gerestaureerde XK150 in de kleur gun metal grey met rood leer. Historie aanwezig. In Duitsland zorgvuldige geheel body-off restauratie ondergaan. Technisch aangepast naar een 5-versnellingsbak (getrag). High performance radiateur met elektrische koelfan. Extra grote 4-zuiger remklauwen aan de voorzijde in combinatie met een gescheiden remsysteem. Van deze resauratie is een fotorapportage en CD aanwezig.

Op 09-07-2024 is deze auto voorzien van groot onderhoud, factuur van €3.497,34 beschikbaar ter inzage.

Dit betreft een een uniek en zeldzame Jaguar XK150 3.8 Drop Head Coupe uit 1959!
De 3.8 liter motor was de krachtigste variant en maakte de XK150 tot een van de snelste sportwagens van zijn tijd. De "Drop Head Coupe" is de luxueuzere cabrioletversie, met een volledig beklede softtop.
Specificaties

Deze veiling is gesloten

Huidig bod
Biedingen
[estimate]
Uw bod
Sluit:
    Notities:

    Bright Auctions fungeert als tussenpersoon voor de verkoper.

    Dit betreft een openbare veiling. Alle biedingen zijn bindend en brengen een betalingsverplichting met zich mee. Retourneren is niet toegestaan. De sluiting van de veiling vindt plaats bij Bright Auctions, Het Eek, 4004 LM 15 in Tiel, Nederland. Indien u de veiling wilt bijwonen, dient u zich uiterlijk 1 werkdag voor de sluiting aan te melden via auctioneer@brightauctions.com.

    Minimumprijs niet gehaald

    Reserve price met

    Veiling informatie
    Startdatum
    13 jun 2025 12:36 CET
    Einddatum
    01 jul 2025 20:15 CET
    12,5% auction fee (excluding VAT)
    Kijkdag(en) tijd:
    Viewing day
    27 jun 2025 12:00
    to 27 jun 2025 17:00
    Locatie van het kavel
    Organiserende partner
    Automotive Auctions
    Phone: + 31 0485 575 757
    Tijd in minuten
    Begeleidende makelaar
    [starts_at] vanaf
    Gesloten
    Payments
    Payouts
    Account Management
    Tax Settings
    Notifications
    An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload